Noví kolegové na naší škole

5. 9. 2022

Představuji Vám naše nové kolegy.

Mgr. Hana Kucharová češtinářka. Vede kurzy přípravy na maturitní  a přijímací zkoušky. Je také hodnotitelem a zkoušejícím u maturit z českého jazyka. Pro naše žáky bude jistě velkým přínosem  a pomůže jim s přípravou na zkoušky na střední školy.

Mgr. Johana Anna Štekerová je mladá kolegyně němčinářka. Její elán a nápady oživí výuku cizích jazyků.

Mgr. Kamil Míček je zkušený pedagog. Několik let vyučoval chemii. Je třídním učitelem v 7. třídě. Pan učitel je nadšený sportovec a povede naše žáky k lásce ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Miroslav Valerián je studentem Masarykovy univerzitu v oboru tělesná výchova a přírodopis.

Všichni noví pedagogové přinesou do naší školy nové vize, nápady, zkušenosti z předešlých škol a jistě budou přínosem pro žáky i kolegy.

Dále se k nám na poloviční úvazek vrátila angličtinářka Mgr. Zuzana Podsedníková, kterou všichni znáte a není třeba ji představovat.

Mgr. Věra Zouharová, ředitelka školy