Zahradní slavnost 2023

13. 6. 2023

 Rodiče a přátele ZŠ Březí,

27.6. 2023 pořádá naše škola Zahradní slavnost, v jejímž programu je oblíbená tombola. Touto cestou bychom Vás chtěli požádat o sponzorský dar / libovolné formy / jakožto cenu do tomboly. Na oplátku nabízíme reklamu na webových stránkách, facebooku a v den akce na místě.

 Pokud se rozhodnete kladně a budete ochotní na naši akci touto formou přispět, budeme velice rádi. V takovém případě prosím kontaktujte ředitelku školy Věru Zouharovou na e-mail reditel@zsbrezi.cz

Na akci vystoupí žáci školy, v prodejních stáncích budou k zakoupení jejich výrobky a drobné občerstvení. Zajištěná je i hudba, workshopy, fotokoutek a mnoho dalších věcí. Více informací najdete na našem webu a facebooku.

Za zpětnou vazbu předem děkujeme

kolektiv ZŠ Březí

 

EU

Copyright © 2024 Základní škola Březí, Všechna práva vyhrazena